Otomatik Kapı Sistemleri Servisi

Anasayfa Otomatik Kapı Sistemleri Servisi

Otomatik Kapı Sistemleri Servisi Tamiri

Otomatik Kapı, diğer adıyla fotoselli kapılar olarak da bilinmektedir. Ankara'da otomatik kapı tamiri, satışı, montajı, bakımı ve onarımı ile ilgili tüm problemlerinizde alanında uzman ve tecrübeli kadromuz, sizler hızlı ve güvenilir servis hizmeti sunmaktadır. Sizler 7/24 açık otomatik kapı servisi arıyorsanız hemen bizimle iletişim kurun.
Otomatik Kapı Sistemleri Servisi

Otomatik Kapı Sistemleri Tamiri

Otomatik kapı sistemi tamiri sıkça araştırılmaya devam etmektedir. Tamir desteği almak isteyen bireyler donanımlı ve kaliteli bir firma ile çalışmak istemektedir. Otomatik kapı sistemleri kolay kullanıma ve enerji tasarrufuna uygun yapılardır. Unsdoor firması olarak kapı sistemlerinde yer alan arızaları bütünüyle tamir etmekteyiz. Ankara otomatik kapı tamiri ve otomatik kapı servisi olarak sizlere uygun fiyat ile maksimum kaliteyi sunmaya devam ediyoruz.

Enerji tasarrufu ve konfor sağlayan kapı sistemleri bazı durumlarda dış etkenlerden zarar görerek tamire ihtiyaç duyabilir. Bu bağlamda firmamız otomatik kapı sistemleri tamiri noktasında sektörde yıllardır kazandığı deneyim ve tecrübeyi sizlere uzman kadrosu ve günümüz teknolojisi ile aktarmaktadır. Farklı model sistemlerin tamirleri detaylı bir şekilde analiz edilmektedir.

Ankara otomatik kapı tamiri işlerinizde hızlı ve kaliteli bir servis hizmeti almak ve sizlere sunduğumuz ayrıcalıklar hakkında detaylı bilgi almak için hemen bizi arayabilirsiniz.

Otomatik Kapı Sistemleri Tamiri Ankara

Otomatik kapı sistemleri noktasında kaliteli malzeme ile detaylı hizmet almak her müşterinin ilk arzusudur. Bu noktadan hareketle otomatik kapı sisteminin tamiri firmamız aracılığıyla güvenle verilmektedir. Yaşam alanlarınızın her yerinde yer alan otomatik kapı sistemleri teknik aksaklık çıkardığında çok geçmeden firmamızdan destek talebinde bulunabilirsiniz.

Teknik sorunlar büyümeden tamir yapılmalı, kullanım ömrü uzatılmalıdır. Hayatınızın her alanında kullanabileceğiniz otomatik kapı sistemi dolayısıyla gerek evinizin gerekse ticari faaliyetlerinizi yürüttüğünüz alanların güvenliğinin sağlanmasında oldukça önemlidir. Dolayısıyla oluşan her türlü arıza yeniden kullanımın sorunsuz olması için detaylı bir şekilde planlanmalıdır.

Ankara otomatik kapı istemleri tamiri, satışı, montajı, bakımı ve onarımı ile ilgili tüm problemlerinizde alanında uzman ve tecrübeli kadromuz ile sizlere güvenilir servis hizmeti vermekteyiz. Bu bağlamda her ilçeden ve her bölgeden destek talebinde bulunabilirsiniz.

Otomatik Kapı Sistemi Tamiri Fiyatları

Unsdoor firmamız otomatik kapı sektöründe tamir konusunda da gerekli desteği sizlere sunmaktadır. Özellikle Ankara’da kapı uygulamalarında imalat, montaj, bakım ve onarım işlerinde sayısız başarılı projelere imza atmaktayız. Otomatik kapı sistemlerinde arıza, bakım ve onarım gerektiren her türlü uygulamayı sorunsuz bir şekilde yerine getirmekteyiz.

Ankara’da acil otomatik kapı tamir ustası için Unsdoor firmasını tercih edebilir ve tüm hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Unsdoor firması olarak otomatik kapı servis hizmetlerimizde her zaman orijinal yedek parça ve değişim garantisi sunmaktayız. Bu durumların yanı sıra ücretsiz keşif ve fiyat teklifi sunarak müşterilerin isteğine göre hareket etmekteyiz.

Firmamız Ankara’da tüm ilçe ve semtlere hizmet vermekte ve devamında müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Otomatik kapı, kepenk gibi tüm sistemlerde profesyonel destek vermekteyiz. Belirtmek gerekir ki teknik arızadan dolayı çalışmayan kapı sistemine kapı tamir ustası olmadan müdahale etmeyiniz.

Otomatik kapı, kepenk gibi tüm tamir işlemlerinde firmamızı tercih edebilir, web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Kapı Otomatiği

Apartman gibi sürekli giriş çıkış olan binaların kapılarının, ısı kaybını önlemek ve güvenlik amacıyla kapalı olması gerekir. Gelen misafirler için kapı otomatiği devreye girer dairenizde ki kapı otomatiği sayesinde giriş kapısı açılmaktadır.

Kapı otomatiğinin farklı çeşitleri bulunmaktadır. Bunları sayacak olursak hidrolik, zincirli, akıllı zincirsiz, tirajlı ve şifreli olmak üzere birbirinden farklı kapı otomatiği modelleri mevcuttur.

Otomatik Kapı Motoru

Son yıllarda kullanımı artan otomatik kapıların çalışma mantığı, kumanda veya başka sistemlerle sensörlere uyarı vererek kapının açılıp kapanmasını sağlamaktır. Otomatik kapı motoru kapı sisteminde ki çalışma işlevlerinin otomatik olarak çalışmasını sağlayan sistemdir. Bu sistem sayesinde kapılar kolaylıkla açılıp kapanabilmektedir.

Unsdoor otomatik kapı ve kepenk sistemleri olarak otomatik kapı motorlarında oluşabilecek tüm arızaları çözüme kavuşturmak için çabalıyoruz. Otomatik kapınızda ki herhangi bir sorunda bizleri arayarak oluşan arızayı çözüme kavuşturabilirsiniz.

Otomatik Kapı Kilidi

Otomatik kapılarda kullanılan bu sistemler, basınç sensörü sayesinde üzerine herhangi bir baskı uygulandığı anda sensör devreye girerek kapıyı açmaya yardımcı olur. Basınç sensörü dışında kızılötesi sensör ile de çalışabilen bu sistemler alana birinin girmesi ile çalışma durumuna geçer.

Otomatik kapı kilidi arızaları da sıkça yaşanabilen durumlar arasındadır. Sensörlerde veya mekanizmalarda oluşabilecek sorunlarda kapıların otomatik olarak açılmalarında sorunlar meydana gelmektedir. Unsdoor olarak bu arızaları kısa sürede hallederek müşterilerimizin sorunlarına çözüm sunuyoruz. 

Otomatik Kapı Kumandası

Kumanda ile çalışan otomatik kapılarda kullanılan bu ürün, pillerden aldığı enerjiyi frekanslar ile kapıya ileterek kapının açılmasını sağlamaktadırlar. Kumanda da oluşan titreşimler sayesinde kapılar açılmaktadır.

Otomatik kapı kumandası diğer teknolojik ürünler gibi bozulabilirler. Ankara otomatik kapı tamir olarak tüm otomatik kapı arızalarında olduğu gibi otomatik kapı kumandası arızalarında da çözümler üretiyoruz. Olası otomatik kapı arızalarında bizlerle iletişime geçerek sorunun çözümünü sağlayabilirsiniz.

Otomatik Kapı Sensörü

Otomatik kapıların genel olarak çalışma prensibi olan sensörler kapıların çalışmalarında ki en önemli mekanizmadır. Hareket, kızılötesi ve basınç sensörü olmak üzere farklı çeşitte sensörler bulunmaktadır.

Örneğin harekete duyarlı sensörler sayesinde kapı önünde oluşan hareket esnasında kapı açılıp kapanmaktadır. Sensörler otomatik kapıların vazgeçilmez parçalarıdır. Sensörlerde gerçekleşecek arızalarda kapı kullanım dışı kalabilmektedir.

Elektrik kesintisi gibi durumlarda sensörler devre dışı kalarak kapının otomatik olarak çalışması devre dışı kalmaktadır. Bunun çözümü için ise kapılar manuel olarak kapanıp açılabilmektedir. Sensör arızalarında oluşacak kullanım aksaklıkları için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Call Now Button
Sohbete Başla