Otomatik Garaj Kapısı Servisi

Anasayfa Otomatik Garaj Kapısı Servisi

Otomatik Garaj Kapı Servisi Tamiri

Ankara'da otomatik garaj kapısı servisi tamiri, satışı, montajı, bakımı ve onarımı ile ilgili tüm problemlerinizde alanında uzman ve tecrübeli kadromuz, sizler hızlı ve güvenilir servis hizmeti sunmaktadır. Sizler 7/24 açık otomatik garaj kapı sistemleri servisi arıyorsanız hemen bizimle iletişim kurun.

Garaj kapılar hem kullanımı hem de güvenlik açısından araç sahibi ve yapılar için oldukça önemlidir. Uzaktan kumanda ya da plaka tanıma sistemi ile kolayca açılıp kapanabilmektedir. Dekoratif olması ve ergonomik yapısıyla özellikle villa, iş yeri garaj kapılarında kullanılır.

Üretim, montaj ve servis bakım hizmetlerimizde Avrupa standartlarında en yeni teknolojik orijinal parçalar kullanmaktadır. Bu sayede garaj kapı sisteminin arıza verme olasılığı en az seviyeye indirilmiştir. Garaj kapıların düzenli olarak bakımları yapıldığı sürece uzun yıllar boyunca sorunsuz çalışmaktadır. Ayrıca servis ve bakım maliyetleri de oldukça ekonomiktir. Arıza ve bakım gerektirecek durumlarda hemen yetkili servisi arayınız. Kapı paneli, Yay, Yatay ve Dikey Ray, Tambur, Yan ve Orta Menteşe, Çelik Halat, Uzaktan Kumanda gibi parçalar genellikle sistem içinde sıklıkla karşılaştığımız sorunlardır.
Otomatik Garaj Kapısı Servisi
kumandali-garaj-kapisi-nasil-acilir

Otomatik Garaj Kapısı Servisi Tamir Ustası

Unsdoor firmamız otomatik garaj kapı sektöründe uzun yıllarca hizmet vermiş ve alanında deneyimli uzman bir kadroya sahiptir. Bilgi, deneyim ve tecrübemizle Ankara'da otomatik garaj kapı uygulamalarında imalat, montaj, bakım ve onarım işlerinde sayısız başarılı projelere imza atmıştır.

Ankara’nın hangi ilçesi ya da semtinde olursanız olun, arızalanan, bakım ve onarım gerektiren garaj kapı sistemleri tamiri için firmamız ile hemen iletişim kurabilirsiniz.

Sizde Ankara’da acil garaj kapı tamir ustası arıyorsanız kesinlikle bizi tercih etmelisiniz. Bizi seçmeniz için nedenlerimiz:

 • Otomatik garaj kapı servis hizmetlerimizde her zaman orijinal yedek parça ve değişim garantisi sunmaktayız. 
 • Ücretsiz keşif ve fiyat teklifi sunmaktayız.
 • 7/24 Ankara’da tüm ilçe ve semtlere hizmet vermekteyiz.
 • Servislerimizde her zaman 1.sınıf kaliteli malzemeler kullanılmaktadır.
 • Geniş servis hizmeti ve referans ağımız bulunmaktadır.
Garaj Kapı Servis verdiğimiz modellerimiz:
 • Pencereli Otomatik Garaj Kapısı,
 • Konut Garaj Kapısı
 • Uzaktan Kumandalı Garaj Kapısı
 • Plaka Tanıma Sistemli Garaj Kapısı,
 • Endüstriyel Seksiyonel Garaj Kapısı ,

Garaj Kapısının Faydaları:

 • İster uzaktan kumandalı, isterseniz plaka tanıma özelliğine sahip,
 • Kapı girişlerinde hareket ve cisim algılayıcı sensör sayesinde kazaları önlemektedir.
 • Elektrik kesintilerinde sistemin zarar görmemesi için kuru akü sistemi
 • Elektrik kesintilerinde zincir ile kontrol sağlanabilir.
 • Çalışma fonksiyonuna bağlı olarak, yukarı aşağı ya da sağa sola doğru açılma,
 • Giriş ve çıkış sonrasında hızlı açılma ve kapanma

Garaj Kapısı Kumandası

Garaj kapısı kumandası, garaj girişlerinde işlevsel kullanım sağlayan otomatik garaj kapısı sistemlerini kontrol etmeyi sağlamaktadır. Garaj kapısı kumandası kapının açılmasını ve kapatılmasını kolaylıkla sağlarken uzaktan kontrol edilebilen bir sistemi barındırmaktadır. Avantajlı kullanım sağlaması ile tercih edilirken aynı zamanda güç gerektirmeden kullanılması ile son derece zahmetsiz bir şekilde işlem sağlamaktadır. Hayat kolaylaştıran ürünler arasında yer alması ile de tercihlerin odağı haline gelmiştir.

Garaj Kapısı Motoru

Garaj kapısı motoru, otomatik garaj kapılarının çalışması için temel faktörler içerisinde yer almaktadır. Garaj kapısı motoru sistemde verimli bir çalışmayı belirtirken elektrik kesintisi durumları gibi enerji kesintilerinde manuel olarak devreye girebilme özelliğine sahiptir. Böylelikle elektrik kesilse bile otomatik garaj kapısı manuel bir şekilde çalışarak açılıp kapanma işlevine sahiptir. Ancak bazı durumlarda kullanımdan ya da diğer sorunlardan kaynaklı olarak arızalanmalar oluşabilmektedir. Ankara otomatik kapı servisi hizmeti kapsamında garaj kapısı motoru ve sistemi ile ilgili arızalarınızı UNS Door olarak uzman personellerimiz ile çözmekteyiz. Garaj kapısı tamir servisi ile kolaylıkla sorunlarınızı çözerek uzun ömürlü kullanımınızı sağlamaktayız.

Ankara’da alanında uzman ve yetkili garaj kapı sistemleri servisi arıyorsanız, bizden fiyat teklifi almadan asla karar vermeyiniz.

Call Now Button
Sohbete Başla