Otomatik Döner Kapı Sistemleri Servisi

Anasayfa Otomatik Döner Kapı Sistemleri Servisi

Otomatik Döner Kapı Sistemleri

Ankara'da otomatik döner kapı tamiri, satışı, montajı, bakımı ve onarımı ile ilgili tüm problemlerinizde alanında uzman ve tecrübeli kadromuz, sizler hızlı ve güvenilir servis hizmeti sunmaktadır. Sizler 7/24 açık otomatik döner kapı sistemleri servisi arıyorsanız hemen bizimle iletişim kurun.

Otomatik döner kapı sistemleri siz değerli müşterilerimiz için donanımlı bir şekilde tasarlanmaktadır. Özellikle belirtmek gerekir ki döner kapılar hem fonksiyonel hem de mimari açıdan yapılar için oldukça önemlidir.

Firmamız bünyesinde sizler için tasarlanan her üründe giriş ve çıkışlarda yer alan radar, motor mekanizmasını hareket ettirerek sistemi çalıştırmaktadır.

Piyasada yer aldığımız bu süreçte tüm standartlarda en yeni teknolojik orijinal parçalar kullanmaktadır. Bu bağlamda döner kapı sisteminin arıza verme olasılığı en az seviyeye indirilmiştir.

Otomatik döner kapıların düzenli olarak bakımları yapıldığı sürece uzun yıllar boyunca sorunsuz çalışmaktadır. Ayrıca servis ve bakım maliyetleri de oldukça ekonomiktir.

Otomatik Döner Kapı Sistemleri Servisi
Otomatik Döner Kapı Servisi Ankara

Otomatik Döner Kapı Hizmetleri

Unsdoor firmamız otomatik döner kapı sektöründe uzun yıllarca hizmet vermiş ve alanında deneyimli uzman bir kadroya sahiptir. Bilgi, deneyim ve tecrübemizle Ankara'da otomatik döner kapı uygulamalarında imalat, montaj, bakım ve onarım işlerinde sayısız başarılı projelere imza atmıştır.

Ankara’nın hangi ilçesi ya da semtinde olursanız olun, arızalanan, bakım ve onarım gerektiren döner kapı sistemleri tamiri için firmamız ile hemen iletişim kurabilirsiniz.

Sizde Ankara’da acil döner kapı tamir ustası arıyorsanız kesinlikle bizi tercih etmelisiniz. Bizi seçmeniz için nedenlerimiz:

 • Otomatik döner kapı servis hizmetlerimizde her zaman orijinal yedek parça ve değişim garantisi sunmaktayız. 
 • Ücretsiz keşif ve fiyat teklifi sunmaktayız.
 • 7/24 Ankara’da tüm ilçe ve semtlere hizmet vermekteyiz.
 • Servislerimizde her zaman 1.sınıf kaliteli malzemeler kullanılmaktadır.
 • Geniş servis hizmeti ve referans ağımız bulunmaktadır.

Döner Kapı Servis verdiğimiz modellerimiz:

 • Otomatik Döner Kapılar,
 • Merkez Camlı Döner Kapılar,
 • Manuel Döner Kapılar,
 • Cam Tavan Döner Kapılar,
 • Maxi Döner Kapılar,
 • Multi Döner Kapılar,

Yetkili döner kapı sistemleri servisi arıyorsanız, bizden fiyat teklifi almadan asla karar vermeyiniz.

Otomatik Döner Kapı Sistemleri

Otomatik döner kapı sistemleri temel olarak insanların birçoğu tarafından ilk tercih edilen kapı sistemlerindedir. Özellikle son zamanlarda teknolojinin de yüksek bir ivme kazandığı son zamanlarda büyük bir önem kazanmaktadır. Bu durumun yanı sıra otomatik döner kapı mekanizmaları, bir canlının kapıya yaklaşmasının ardından otomatik olarak 360 derece dönerek, kişinin giriş-çıkışına müsaade eden bir tasarımdır.

Özellikle engelli bireyler için de büyük bir önem sağlayan otomatik döner kapı sistemleri, bireyler için ilk odak noktası halini almıştır. Zaten bu durumu tercih edilme oranlarından da net bir şekilde anlayabilirsiniz. Fonksiyonel döner kapı servisi birçok alanda tercih edilmektedir. Bu alanlar şu şekilde sıralanabilir:

 • Alışveriş merkezleri
 • Plaza işyerleri
 • Ticari işletmeler
 • Hastaneler

Yukarıda yer alan alanlar gibi çok kişinin ziyaret ettiği mekânlarda kullanılmaktadır. Otomatik döner kapı mekanizmaları, giriş ya da çıkış yapmak isteyen kişiler kapıya yaklaştıklarında bu işlemi algılayan sensörlerle donatılmak üzere yapılmıştır. Otomatik döner kapı servisi olarak yer aldığımız bu süreçte donanımlı adımlar atarak ilerleme sağlamaktayız.

Aynı zamanda belirtmek gerekir ki otomatik döner kapılar, elektrik enerjisine uygun olarak çalışmaktadır. Bu noktada özellikle bilmemiz gereken şu ki; genelde otomatik döner kapılarda elektrik kesintisinin yaşandığı durumlarda manuel olarak çalıştırılabildiği bir sistemi bulunmaktadır.

Otomatik Döner Kapı Sistemleri Avantajları

Otomatik döner kapı sistemleri avantajları farklı boyutlarda değerlendirilerek ilerleme sağlamaktadır. Bunun yanı sıra özellikle güvenlik noktasında kuşkunuzun olmaması adına firmamız otomatik döner kapı servislerini korunaklı bir şekilde inşa etmiştir. Firmamız otomatik kapı sistemleri olarak ürettiğimiz otomatik döner kapı servisi geçiş esnasında kişisel hatalardan kaynaklanabilecek tehlikeleri önlemek için güvenlik sensörleri ile donatılarak tasarlanmıştır.

Yukarıda yer alan bilgilerden hareketle belirtmek gerekir ki enerji tüketiminin minimum düzeyde olduğu otomatik döner kapılar oldukça sık tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra farklı mekân ve farklı alanlarda uygulama alanı bulan otomatik döner kapı fiyatları oldukça değişiklik göstermektedir. Tüm durumlardan hareketle bizim iletişime geçerek detaylı bir bilgiye erişim sağlayabilirsiniz. Otomatik kapı servisi olarak yer aldığımız bu süreçte sizler için değerli bir sistem sunmaktayız.

 

Call Now Button
Sohbete Başla