Otomatik Bariyer Sistemleri Servisi

Anasayfa Otomatik Bariyer Sistemleri Servisi

Otomatik Bariyer Sistemleri Servisi Tamiri

Ankara'da otomatik bariyer tamiri, satışı, montajı, bakımı ve onarımı ile ilgili tüm problemlerinizde alanında uzman ve tecrübeli kadromuz, sizlere hızlı ve güvenilir servis hizmeti sunmaktayız. Sizlerde 7/24 açık ve ulaşabileceğiniz otomatik bariyer kapı sistemleri servisi arıyorsanız hemen bizimle iletişim kurun.

Bariyer sistemleri hem fonksiyonel hem de kullanımı kolay olması açısından yapılar için oldukça önemlidir. Kapı giriş ve çıkışlarda yer alan radarlar, motor mekanizmasını hareket ettirerek sistemin çalışmasını sağlamaktadır.

Sistemlerimizin yönetimi uzaktan kumanda, loop detektörü, kartlı geçiş ve buton sistemi ile yönetilmektedir.

Firmamız Avrupa standartlarında en son teknolojik orijinal parçalar kullanmaktadır. Her türlü marka ve model bariyerlerin tamiri yapılmaktadır.

Bariyer sistemlerinin düzenli olarak bakımları yapıldığı sürece uzun yıllar boyunca sorunsuz çalışmaktadır. Ayrıca servis ve bakım maliyetleri de oldukça ekonomiktir.

Otomatik Bariyer Sistemleri Servisi
Otomatik Kollu Bariyer Servisi Ankara

Otomatik Bariyer Sistemleri Servisi Tamir Ustası

Unsdoor firmamız otomatik bariyer sektöründe uzun yıllarca hizmet vermiş ve alanında deneyimli uzman bir kadroya sahiptir. Bilgi, deneyim ve tecrübemizle Ankara'da otopark otomatik bariyer uygulamalarında imalat, montaj, bakım ve onarım işlerinde sayısız başarılı projelere imza atmıştır.

Ankara’nın hangi ilçesi ya da semtinde olursanız olun, arızalanan, bakım ve onarım gerektiren bariyer sistemleri tamiri için firmamız ile hemen iletişim kurabilirsiniz.

Sizde Ankara’da acil bariyer kapı tamir ustası arıyorsanız kesinlikle bizi tercih etmelisiniz. Bizi seçmeniz için nedenlerimiz:

  • Otomatik bariyer kapı servis hizmetlerimizde her zaman orijinal yedek parça ve değişim garantisi sunmaktayız. 
  • Ücretsiz keşif ve fiyat teklifi sunmaktayız.
  • 7/24 Ankara’da tüm ilçe ve semtlere hizmet vermekteyiz.
  • Servislerimizde her zaman 1.sınıf kaliteli malzemeler kullanılmaktadır.
  • Geniş servis hizmeti ve referans ağımız bulunmaktadır.

Bariyer Kapı Servis verdiğimiz modellerimiz:

  • Kollu Bariyer,
  • Mantar Bariyer,
  • Elektromekanik Kollu Bariyer
  • Hidrolik Kollu Bariyer 

Bariyer Kumandası

Bariyer kumandası, otomatik bariyer sistemlerini kontrol etmek için kullanılan ve konfor sağlayan ürünlerdir. Uzaktan kontrol edilebilir bir sistemi barındırması ile kolaylıkla bariyeri açma ve kapama işlemlerini yapmayı sağlayarak işlevsel bir özelliği içerisinde barındırmaktadır. Aynı zamanda bariyer kumandasının sağladığı bir diğer avantaj ise güç kullanımına gerek kalmadan uzaktan ve kumanda yardımı ile kontrol edilmesi ile oluşmaktadır. Otomatik bariyer sistemleri talepleriniz konusunda UNS Door olarak sizlere yardımcı olurken bariyer kumandası arızalanması ve diğer talepleriniz konusunda da uzman ekibimiz ve servis hizmetimiz ile problemlerinize yenilikçi çözümler üretmekteyiz.

Otomatik Bariyer Bozuldu Ne Yapmalıyım?

Otomatik bariyer sistemleri otopark giriş çıkışlarını kontrol etmek amacı ile kullanılmaktadır. Uzaktan kontrol edilebilir sistemi sayesinde kolaylıkla araç girişi ve çıkışları düzenlenebilmektedir. Ancak bazı durumlarda otomatik bariyer kullanımdan kaynaklı ya da diğer sebeplerden kaynaklı olarak arızalanabilmektedir. Bu tip durumlarda endişelenmenize gerek kalmadan UNS Door olarak otomatik bariyer sistemleri servisi tamiri ile problemlerinize çözüm üretmekteyiz. Teknik ekibimiz ile servis hizmetimizi sağlarken otomatik bariyer tamir işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Sorunsuz bir kullanım sunarak uzun ömürlü sistemlerimiz ile hayat kolaylaştırıcı ürünlerimizi gelişmiş teknoloji ile birleştirmekteyiz.

 

Yetkili otomatik bariyer sistemleri servisi arıyorsanız, bizden fiyat teklifi almadan asla karar vermeyiniz. Bariyer sistemlerinin bakımı yapıldığı zaman, uzun yıllar boyunca sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz.

Call Now Button
Sohbete Başla