Endüstriyel Seksiyonel Kapı Servisi

Anasayfa Endüstriyel Seksiyonel Kapı Servisi

Endüstriyel Seksiyonel Kapı Servisi Tamiri

Ankara'da otomatik endüstriyel seksiyonel kapı tamiri, satışı, montajı, bakımı ve onarımı ile ilgili tüm problemlerinizde alanında uzman ve tecrübeli kadromuz, sizler hızlı ve güvenilir servis hizmeti sunmaktadır. Sizler 7/24 açık otomatik seksiyonel kapı sistemleri servisi arıyorsanız hemen bizimle iletişim kurun.

Seksiyonel kapılar hem fonksiyonel hem de mimari açıdan yapılar için oldukça önemlidir.

Endüstriyel kapı üretimi ve servis hizmetlerinde, firmamız Avrupa standartlarında en yeni teknolojik orijinal parçalar kullanmaktadır. Bu sayede seksiyonel kapı sisteminin arıza verme olasılığı en az seviyeye indirilmiştir.

Endüstriyel kapıların düzenli olarak bakımları yapıldığı sürece uzun yıllar boyunca sorunsuz çalışmaktadır. Ayrıca servis ve bakım maliyetleri de oldukça ekonomiktir.

Endüstriyel Seksiyonel Kapı Serivisi Ankara
Endüstriyel Seksiyonel Kapı Tamiri Ankara

Endüstriyel Seksiyonel Kapı Servisi Tamir Ustası

Unsdoor firmamız endüstriyel kapı sektöründe uzun yıllarca hizmet vermiş ve alanında deneyimli uzman bir kadroya sahiptir. Bilgi, deneyim ve tecrübemizle Ankara'da endüstriyel kapı uygulamalarında imalat, montaj, bakım ve onarım işlerinde sayısız başarılı projelere imza atmıştır.

Ankara’nın hangi ilçesi ya da semtinde olursanız olun, arızalanan, bakım ve onarım gerektiren endüstriyel garaj kapı sistemleri tamiri için firmamız ile hemen iletişim kurabilirsiniz.

Sizde Ankara’da acil seksiyonel kapı tamir ustası arıyorsanız kesinlikle bizi tercih etmelisiniz. Bizi seçmeniz için nedenlerimiz:

 • Endüstriyel seksiyonel servis hizmetlerimizde her zaman orijinal yedek parça ve değişim garantisi sunmaktayız. 
 • Ücretsiz keşif ve fiyat teklifi sunmaktayız.
 • 7/24 Ankara’da tüm ilçe ve semtlere hizmet vermekteyiz.
 • Servislerimizde her zaman 1.sınıf kaliteli malzemeler kullanılmaktadır.
 • Geniş servis hizmeti ve referans ağımız bulunmaktadır.
Endüstriyel Seksiyonel Kapı Kullanım Alanları:
 • Fabrika Kapılarında,
 • Depo Kapılarında,
 • Otopark Garaj Kapısı,
 • İtfaiye Kapılarında
 • Sanayi Kapılarında
 • Yüksek Girişe Sahip İmalathanede

Endüstriyel Kapı Motorları

Endüstriyel kapı motorları kullanımı mümkün kılan sistemi içerisinde barındırmaktadır. Endüstriyel kapı sisteminin etkili bir şekilde çalışmasını sağlayan sistemi endüstriyel kapı motorları sağlayarak verimli bir kullanım sunmaktadır. Otomatik kullanımı sağlaması ile konforlu bir kullanım sunarken aynı zamanda elektrik kesintisi gibi durumlarda endüstriyel kapı motorları sayesinde açma kapatma işlemleri kolaylıkla yapılabilmektedir. Bu tip durumlar endüstriyel kapı motorları devreye girerek manuel çalışma konumunda kullanılarak manuel olarak açma kapama işlevlerini yapabilmektedir. Endüstriyel kapı motoru arızası ve kapınızın tamiratı ile ilgili bir durumda UNS Door olarak servis hizmetimiz ile yardımcı olarak taleplerinizi gerçekleştirmekteyiz.

Seksiyonel Kapı Motoru

Seksiyonel kapı motoru, sistemin çalışması için ana faktörlerden biridir.  Mekanik switch ya da elektronik switch kullanılarak oluşturulurken seksiyonel kapı sisteminin çalışmasını sağlamaktadır. İşlevsel özellikleri ile sistemin ana parçaları arasında yer alan seksiyonel kapı motoru verimli bir çalışma sistemini mümkün kılarken enerji kesintileri durumunda manuel konumda çalışmayı barındırmaktadır. UNS Door olarak sizlere endüstriyel seksiyonel kapı sistemleri ve diğer çeşitli hizmetlerimiz kapsamında etkin bir süreç gözeterek yardımcı olmaktayız. Bununla birlikte belirtmek gerekir ki Ankara Otomatik Kapı Servisi konusunda sizlerin talepleri doğrultusunda arızalanan ürünlerinizi onararak ilk kullanım verimine ulaştırmaktayız. Endüstriyel kapı motoru arızası ve diğer tamirat gerektiren durumlarda da müşterilerimize yardımcı olarak arızaların tamiri için gerekli işlemleri gerçekleştirmekteyiz.

 

Ankara’da Seksiyonel kapı yetkili servisi arıyorsanız, bizden fiyat teklifi almadan asla karar vermeyiniz.

Call Now Button
Sohbete Başla